قیمت سقف متحرک

 موضوع قیمت در هر کسب و کار یکی از از موارد مهم برای مشتریان می باشد. همواره مشتریان متقاضی یک محصول پس از اطمینان از قیمت واقعی محصول خرید خود را انجام می دهند لازم به توضیح است برای به دست آوردن قیمت واقعی یک محصول مثل سقف های متحرک یا سقف برقی بهتر است جزئیات این محصول را به صورت شفاف بدانید.
در تعیین ارزش واقعی سقف های جمع شو چند عامل نقش بسیار مهم و تاثیر گذار دارند:
 ۱-پوشش به کار رفته روی سازه های سقف متحرک
۲-قیمت موتورهای سقف متحرک
۳-پیچ و مهره و وسایل ریز به کار رفته در سقف های متحرک
۴-نوع سازه
موارد فوق به صورت کلی نقش بسزا و مهمی در کیفیت دوام نوع کار کرد و قیمت سقفهای برقی جمع شو دارند.

طبیعتاً هر چقدر این متریال ها با کیفیت تر باشند قیمت تمام شده نیز بالاتر خواهد بود به عنوان مثال سقف جمع شو آلومینیوم و سقف جمع شو گالوانیزه از نظر کیفیت با یکدیگر قابل مقایسه نیستند و حال شما تصور کنید به جای این متریال های پایه ای از آلیاژی ارزان قیمت تر استفاده شود.
در نوع پوشش نیز همین قاعده وجود دارد پوششهای سنگین تر مثل شیشه ورزش بیشتری دارند اما شما می توانید از متریال های دیگر مثل شیشه ساندویچ پانل و پارچه نیز بنا به نوع استفاده کار کنید.

یک قاعده بزرگ در محاسبه قیمت سقف متحرک جمع شو وجود دارد و آن ابعاد پروژه می باشد. هرچقدر ابعاد پروژه بزرگتر باشد طبیعتاً سقف سنگین تر و پرهزینه تر خواهد بود

اینکه گفته شد سقف سنگین تر خواهد بود یعنی متریال استفاده شده در سازه باید استحکام و تحمل بار بیشتری داشته باشد به عنوان مثال سقف متحرک ای که
۵متر مربع می باشد و قرار است است پوششی از نوع پلی کربنات را روی خود نگه دارد با سازهای که که قرار است در در ۵۰متر مربع استفاده شود و پوششی از نوع شیشه را بر روی خود نگاه دارند مقایسه کنید!!!

به صورت کلی مساحت پروژه نقش بسزایی در تعیین قیمت آن دارد نکته مهم دیگر محلی است که سقف بر روی آن باید قرار بگیرد اگر سقف متحرک بر روی یک مسجد باشد و یا بر روی یک استخر متریال به کار رفته در آن متفاوت خواهد بود و طبیعتاً قیمت آن نیز ارزانتر و یا گرانتر خواهد شد
نکته مهم دیگر جنس سازه می باشد همانطور که گفته شد سازه ها می توانند از آلومینیوم گالوانیزه و یا متریال های دیگر باشند ولی به جهت کیفیت آلومینیوم , معمولاً در در کارهای بزرگ از این فلز استفاده می شود آلومینیوم های موجود در بازار دارای کیفیت ها یه مختلف می باشند بعضاً از ضایعات آلومینیوم استفاده می کنند و عده ای دیگر از همکاران از آلومینیوم های مستحکم تر و با کیفیت تر استفاده میکنند.

موتور در سقفهای متحرک نقش کلیدی در کیفیت و قیمت دارد موتور های به کار رفته در این نوع سقف ها معمولاً اروپایی بوده البته بعضی از شرکتهای داخلی نیز اقدام به ساخت این نوع موتور ها کرده ‏اند.
البته موارد دیگری از جمله جنس پیچ ها نوع ریل ها جنس مواد پلاستیکی که می توانند به صورت معمولی یا پلی آمید باشند نیز در قیمت سقف های متحرک تاثیر دارند.

البته ناگفته نماند در بازار این محصول همکاران با استراتژی های مختلف کار می کنند گروه فنی فلزی موسوی به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان سقف های متحرک همواره سعی در ارائه محصولات ای با کیفیت و با دوام بوده است. بعضی از همکاران در اقسا نقاط کشور سعی در ارائه محصولی ضعیف با  قیمتی پایین هستند !!!!

ما به عنوان مجموعه ای که سال ها سقفهای متحرک معتبری در سراسر ایران کار کرده است 
به شما مشتریان عزیز و محترم سفارش می کنیم از این افراد خریدی انجام ندهید. در این مقاله سعی کردیم به صورت کاملاً شفاف جزئیات محاسبه قیمت را خدمتتان توضیح دهیم امیدواریم در خرید خود دقت لازم را را داشته باشید
 

تماس با ما

آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi52@yahoo.com ایمیل